O NAS

Cześć! Z tej strony Agata i Mateusz.

Nasza przygoda z kuchnią roślinną rozpoczęła się w 2013. Przed tym byliśmy na diecie wegetariańskiej i chociaż każde z nas zaczęło swoją przygodę z wegetarianizmem trochę inaczej to decyzja o przejściu na dietę wegańską była naszą wspólną.

Gotując lubimy eksperymentować i odkrywać nowe smaki. Nie pogardzimy dobrym wegańskim fast foodem, ale lubimy też jeść zdrowo i kolorowo. Kochamy również roślinny fine dinning. Także podróżujemy żeby jeść a planując wojaże zawsze kierujemy się dostępnością wegańskich restauracji i knajpek (dzięki HappyCow), także bardzo chętnie podzielimy się z Wami naszymi odkryciami i ulubionymi miejscami.

Bloga prowadzimy z miłości do dobrego wegańskiego jedzenia i z chęci promowania weganizmu. W większości będziemy pisać o jedzeniu i dzielić się z Wami naszymi przepisami, jednakże pojawiać się będą i inne tematy, bowiem bliskie naszym sercom są również sprawy aktywizmu i praw zwierząt pozaludzkich.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Instagramie: http://www.instagram.com/wegantastic oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/wegantastic

Agata i Mateusz (i Maddie)