WEGANTASTIC

vegan blog

Akcja Bezmięsne poniedziałki w Polsce.

Dodaj komentarz

1484735_729809490370066_1693971480_n

Kampania Bezmięsne Poniedziałki rusza w Polsce! Akcja rozpoczęta w 2003 w USA i zyskująca coraz większą popularność na świecie, to inicjatywa promująca dietę, która nie tylko ma przysłużyć się naszemu zdrowiu ale również pomóc sytuacji zwierząt hodowlanych oraz mieć pozytywny wpływ na kondycję naszej planety.  Jeden dzień bez mięsa nie brzmi jak jakieś wielkie wyrzeczenie, prawda?

Rozpoczęcie nowego tygodnia od diety wegetariańskiej (szczególnie po ciężkim i rozpustnym weekendzie) pozwala wyćwiczyć w sobie zdrowy nawyk i metodą małych kroków przekonać do bezmięsnej diety, tym bardziej jeżeli już obchodzicie tradycyjne postne piątki. W samą kampanię angażuje się coraz więcej osób związanych z życiem publicznym oraz show-biznesem, a w samej Norwegii w akcji bierze udział tamtejsza armia.

Tymczasem już dzisiaj możesz dołączyć się do polskiej kampanii Bezmięsnych Poniedziałków, w ramach której przez kolejny rok możesz otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową newsletter z przepisami, ciekawostkami oraz poradami.

To jak? Podejmiesz wyzwanie?

Polska strona akcji: http://bezmiesneponiedzialki.pl/ z poradami i newsletterem

Amerykańska strona akcji: http://www.meatlessmonday.com/ z poradami, przepisami oraz wiadomościami nt. kampanii na całym świecie

Strona akcji prowadzona przez jej ambasadora w UK, Paula McCartneya z rodziną: http://www.meatfreemondays.com/ z poradami oraz przepisami.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s